AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

2 posters

Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro JirkaX 04.06.16 9:14

Zdravím,
včera jsem si pořídil novou SJCAM 5000 wifi (koupeno na Alza.cz). Kamera však nejde zapnout. Obrazovka zůstane černá, pouze se modře rozsvítí horní led diodka. Baterie je plně nabitá (nabíjeno přes noc).
Kameru se mi podařilo spustit pouze s připojenou nabíječkou a to ještě jen asi ve 3 ze 100 pokusů o zapnutí. Po odpojení nabíječky se však kamerka okamžitě vypne. V kameře je FW: G20150407V01 ze dne 20.5.2015.
Chci se proto zeptat je problém v baterii? Nebo by pomohl nový FW? Kamera je koupená včera, takže možná nejsnazší cestou bude reklamace, ale pořád chci doufat, že je kamera v pořádku a já jen něco dělám špatně. Díky za jakoukoliv radu.
Jirka

JirkaX
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro Ondra 04.06.16 10:10

Ahoj, to je vic nez rok stary fw. Sice je zvlastni, ze kamera nejde zapnout... jde kamera zapnout bez karty, jestli neni problem v ni.
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro JirkaX 04.06.16 10:20

Ahoj, díky za odpověď.
Kamera nejde ani s kartou ani bez karty. Karta je nová, zakoupena stejně jako kamera (tj. včera), Kingston 32GB, naformátovaná na FAT32. Nicméně podařilo se mi v rámci experimentování jednou asi ze 20 pokusů zapnout kameru bez připojené nabíječky, tzn., že v baterce asi taky problém nebude. Byl to však ojedinělý úspěch. Každý další pokus o zapnutí skončil tak maximálně u svítící modré LED diody a černého LCD displaye.

JirkaX
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro Ondra 04.06.16 10:47

Ok, za vyzkouseni aktualizace nic nedas, dej na kartu novejsi fw, vyndej z kamery baterii, dej kartu s fw do kamery a pripoj na nabijecku. Aktualizace trva cca 30sekund, kamera by se mela sama zapnout. Pokud se nezapne sama, tak ji cca po minute odpoj a zkus zapnout bez karty v kamere. Pokud se nepovede, tak vratit ci reklamovat
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro JirkaX 04.06.16 11:19

Díky díky díky. Sice jsem tomu moc nevěřil, ale skutečně to zabralo. Aktualizoval jsem FW na nejnovější verzi 1.2 a od té doby se kamera chová úplně normálně. Ještě jí pár dní budu testovat a kdyby nastal problém, dám vědět. Každopádně ještě jednou dík!

JirkaX
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro Ondra 04.06.16 12:45

Neni zac, hlavne ze funguje Smile
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 wifi nejde zapnout Empty Re: SJCAM 5000 wifi nejde zapnout

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru