AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavenie pre pouzivanie v aute

4 posters

Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro wagrant 10.03.18 21:55

Zdravim. Kameru pouzivam vyhradne v aute a chcem sa spytat niekoho co s tym ma skusenosti ci moje nastavenia su v poriadku alebo treba nieco menit k lepsiemu.Zle sa mi to robi ked by som musel pokazdom nastaveni vytiahnut kartu ist s nou domov pozriet na PC a skusat dalsie moznosti. Nakolko ich je tam vela tak poprosim o radu.Rad by som sa priblizil ku kvalite videa ake som videl na internete pri porovnanvani kamier vega a sjcam (https://www.digitalnikamery.com/news/niceboy-vega-5-pop-vs-sjcam-sj5000x-elite-jakou-kameru-koupit/)
Moje nastavenia
FW 1.5.4
Video 1080P 60fps
Slučka 5 min
FOV vyp
Osvetlenie vyp
WDR zap
Gyro zap
TV režim NTSC
Video format MOV
Bit rate vysoke
Kvalita normal
Ostrost vysoka
Kontrast vysoky
Noise reduction nizky
Vyvazenie bielej automaticky
ISO automaticky
Expozicia +0.0
Distortion corection vyp
Frekvencia 60Hz
Po pripade pri jazde v noci ci nieco treba zmenit
Dakujem Ondro Smile

wagrant
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 08. 03. 18

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro Ondra 10.03.18 22:29

Ja bych rekl, ze nastaveni je ok Smile uplne si nejsem jisty tim kontrastem, ale to je spis o ocich kazdeho cloveka. V noci bych jen ISO z automaticke dal na 100, at to moc nesumi, ale zazraky ani tak necekej Smile
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro lalacoco 15.03.18 8:10

Ahoj. A viete mi niekto povedat, ci ma kamera SJ5000X Elite funkciu zamknutia videa aby sa nepremazalo? Ja som to v mojej totiz nenasiel a ani som neprisiel na to ako to spravit. Je to dost podstatna funkcia pri Car Mode. Dakujem.

lalacoco
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 15. 03. 18

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro Ondra 16.03.18 8:32

Ahoj, úplně si nejsem jistý, jestli to Elite umí, každopádně funkce by měla fungovat takhle (pokud ji kamera má): během nahrávání zmáčkneš vypínací tlačítko na přední straně kamery.
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro wagrant 22.03.18 11:34

Myslím že nemá Ja to riešim tak že si dané video ktoré chcem uchovať stiahnem cez wifi kamery a app sjcam zone do mobilného telefónu a už podľa potreby s ním pracujem ďalej a je to aj lepšie na prehrávanie buď potom v TV alebo pod nakoľko môj PC nestíha a video je trhane

wagrant
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 08. 03. 18

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro hiteck 17.04.18 19:03

Ahoj,

chtěl by navázat na téma používání kamery v autě, akorát mám trochu jiný problém.

Doma jsem zapnul v nastavení CarMode a kameru vypnul. Když do kamery zapojím USB, tak se zapne a začne natáčet, po odpojení kabelu přestane natáčet a vypne, super. Když jsem kameru zapojil přes USB v autě, tak nahrávat nezačne, pouze se mi zobrazí na výběr z Mass Storage a PC camera. Vysvětluji si to tak, že po přijení k autu se kamera tváří jako bych ji připojil k PC, je to možné? Jak máte kameru zapojenou vy?

Dále se chci zeptat jak vlastně toto natáčení funguje. Chápu to tak, že při CarModu si nastavím smyčku různé délky př. 5min, ta se pořád do kola přemazává, nebo se ukládají na kartu 5ti min. smyčky, které se až po plném zaplnění karty začnou postupně přemazávat?

Díky za pomoc.

hiteck
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 02. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Nastavenie pre pouzivanie v aute Empty Re: Nastavenie pre pouzivanie v aute

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru