AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ4000 - Rozmazane video

3 posters

Goto down

SJ4000 - Rozmazane video Empty SJ4000 - Rozmazane video

Příspěvek pro stono 08.04.16 17:28

Cauko! vcera mi dosla kamera. Skusal som par fotiek a videi a vsetko v pohode, ale akonahle som ju dal do obalu, je aj video a aj fotka rozmazana. Skusal som ju dat do gopro obalu, tam v pohode. Cistil som aj objektiv aj sklicko v obale pre objektiv a bez zmeny. Co myslite, reklamacia?
Diky za odpovede.

stono
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 07. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 - Rozmazane video Empty Re: SJ4000 - Rozmazane video

Příspěvek pro Ondra 08.04.16 17:46

Predpokladam, ze kryci nalepka sklicka na obale je sundana Smile
Pokud to dela jen v obale, tak bude chyba v pouzdru, reklamoval bych. Nicmene muze byt i spatne nasazeny objektiv, to uz jsem taky zazil. Takze bych bohuzel reklamoval vse (nemuselo by stacit si jen nechat vymenit pouzdro)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 - Rozmazane video Empty Re: SJ4000 - Rozmazane video

Příspěvek pro TomySkelet 22.04.16 21:56

Měl jsem podobný problém, ale měl jsem jen rozmazané okraje. Využil jsem vrácení do 14 dnů. Řešil jsem to v jiném vlákně fóra. Když jsem pak po podobných problémech pátral po netu, tak jsem zjistil že problemy tohoto rázu(špatné video v pouzdře) se začaly docela hodně objevovat s příchodem nového pouzdra s vylepšenými tlačítky. Lidi co měli možnost kameru dat do starého typu pouzdra, říkali že to pak bylo ok, ale nikdo neví jestli to je v objektivu nebo v novém typu pouzdra. Tak že doporučuji reklamaci a podrobně jim popsat problém.

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 - Rozmazane video Empty Re: SJ4000 - Rozmazane video

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru