AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

problém s přehráváním videjí na notebooku

2 posters

Goto down

problém s přehráváním videjí na notebooku Empty problém s přehráváním videjí na notebooku

Příspěvek pro krom3 21.02.16 9:59

Zdravím.
Nejdou mi přehrát nahraná videa z mé M10 wifi.  Na kameře běží bez problémů, ale jakmile je zkopíruji na noťas, přehrají asi jen 2 minuty záznamu a pak se kousnou a jde jen zvuk(ten se po čase kousne taky). Některá videa nelze přehrát vůbec. Zkoušel jsem i změnu sekvence z 60 snímků na 30 a nic...Používám VLC a KMP, mám aktualizece i nové kodeky, nic nepomáhá. Dělá to od prvního použití. Chtěl jsem naformátovat kartu, ale noťas ji po připojení do čtečky karet nenajde, tak vše kopíruji přes kabel....     nějaká dobrá rada prosím ???

krom3
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

problém s přehráváním videjí na notebooku Empty Re: problém s přehráváním videjí na notebooku

Příspěvek pro Ondra 21.02.16 10:29

Dobry den,
Pokud se videa v kamere prehraji v poradku, tak bych hledal chybu v notebooku nebo prehravaci. Klasicky windows prehravac videa take neprehraje?

A prosim, aby se temata neoznacovala barevne. Tak se znaci jen dulezita upozorneni a podbne. Pokud kazdy svuj dotaz zvyrazni jinou barvou, budeme tady jak na pouti
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru