AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sj 7 star problém s prehrávaním videí

4 posters

Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro kukskrajc 05.08.17 15:17

dobrý deň, pc mi nechce prehrať videá natočené touto kamerou,neviete mi prosím vás poradiť čím to môže byť?

kukskrajc
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 05. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Ondra 05.08.17 16:22

Prehravacem Smile zkusit jiny
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro kukskrajc 05.08.17 17:02

myslíš že je to spôsobené len prehrávačom? mám VLC Player a ten prehrá skoro všetko. Tak mi skús poradiť nejaký dobrý prehrávač, Ďakujem

kukskrajc
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 05. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Ondra 05.08.17 17:03

pokud videa přehraje kamera či mobil a problém je jen v PC, tak je to přehrávačem. Každopádně zrovna VLC bych doporučil. Zkus ho odinstalovat a znovu nainstalovat, neinstaloval si zvlášť nějaké kodeky? Pokud ano, pryč s nimi
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro kukskrajc 07.08.17 14:48

takže skúsil som windows media player aj bs player, prehrávajú videá bez problémov, odinštaloval a nainštaloval som naspäť VLC player ale bez zmeny stále to nechce prehrať Neutral

kukskrajc
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 05. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Ondra 07.08.17 15:11

a nějaké ty kodeky si zvlášť neinstaloval?
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro kukskrajc 07.08.17 16:32

nepametám si už a kde sa to dá pozreť?

kukskrajc
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 05. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Ondra 07.08.17 16:44

Normalne mezi instalovanymi programy, tedy tam kde je chces odinstalovat. Ono to vypada, ze se tam neco mezi sebou pere.
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro snejdy 19.08.17 20:35

Je to tak, VLC má problém s videi (nejen) z této kamery. Nezvládne totiž plynule přehrát video s velmi velkým datovým tokem. Mám to vykoušené na více pc, na slabších pc je z toho naprostá trhanice a na výkoném (Xeon 4C-8T @ 3,8Ghz, 32GB RAM, AMD R9 390X) je to jen trochu trhanice ale stále je. Přitom vestavěný přehrávač ve win10 s tím nemá nejmenší problém ani na slabším notebooku, stejně tak MPC-HC a i starší windows media player to zvládl dobře. Netuším proč to je, co VLC s těmi videi dělá, že jsou tak náročné na HW, ale musel jsem kvůli tomu na videa z kamery VLC úplně přestat používat.

snejdy
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty VLC

Příspěvek pro GarioGringo 10.01.18 11:33

snejdy napsal:Je to tak, VLC má problém s videi (nejen) z této kamery. Nezvládne totiž plynule přehrát video s velmi velkým datovým tokem. Mám to vykoušené na více pc, na slabších pc je z toho naprostá trhanice a na výkoném (Xeon 4C-8T @ 3,8Ghz, 32GB RAM, AMD R9 390X) je to jen trochu trhanice ale stále je. Přitom vestavěný přehrávač ve win10 s tím nemá nejmenší problém ani na slabším notebooku, stejně tak MPC-HC a i starší windows media player to zvládl dobře. Netuším proč to je, co VLC s těmi videi dělá, že jsou tak náročné na HW, ale musel jsem kvůli tomu na videa z kamery VLC úplně přestat používat.

Ano, musím také potvrdit, že VLC nezvládá vysoký datový tok. Přehrávač z W10 to zvládá v poho.

GarioGringo
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 29. 12. 17

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Ondra 11.01.18 22:28

Kluci, díky za poznatky
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

sj 7 star problém s prehrávaním videí Empty Re: sj 7 star problém s prehrávaním videí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru