AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

+18
renecebra1
matysek2783
barri7
Pe3k
[CZ]-Pajin
vlakix
kuba104
bobas02
JoeCZ
Martas
sibelius
SJCamForum
tonda0
Andrej
Sharbaraz
Ondra
vlasy31
Petr
22 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 15.07.15 7:47

vlakix napsal:Takže dávám prvotní info o mé koupi Sjcam Sj5000+. Kameru jsem zakoupil na mironet.cz, po setření kódu na boku krabičky, jsem si zadal kód na sjcamhd.com/safe a bylo mi potvrzeno, že opravdu vlastním originál. Kamerka dodána s FW 2.4. Karta kingston 32gb class 10 funguje vpořádku.
Avšak stalo se něco, co nikdo neočekával.. Sad Monopod yunteng zakoupený na aukro od najemnika55 je kvalitně zpracován, možnost aretace a při plné délce 1,25m je monopod pevný a neprotáčí opravdu nikdy. Aretace je tam supr. Ale přesto se vyskytl problém a to ten, že držáky standartně dodávané k Sjcam jsou nekompatibilní k tomuto monopodu. Provizorně jsem kameru upl k monopodu pomocí držáku na kolo Very Happy koukám že je k mání adaptér šroub ale nejsem si jist jestli se ta část plastu s otvorem dá strčit do monopodu aby byli díry lícovali mezi adaptérem a monopodem a dali se bezpečně utáhnout šroubem. Vlastní někdo tento monopod monopod yunteng?
Ke kameře, zatím jsem celkem spokojen s kvalitou fotek i videí. Ale zatím hledám nějaké šikovné nastavení. V menu jsem nenašel funkci HDR, což je docela škoda. Až natočím nějaké pěkné video, ihned ho hodím do sekce s videi. Za dva týdny jedu k moři a chystám opravdu supr video Smile
Díky za feedback.

Ahoj, nekompatibilní? To je divný ne? Takže tam nepůjde ani jedna Sjcam? Chtěl jsem to kupovat od nájemníka kamošovi i s tim monopodem. Tohle mě dost teda překvapilo. Určitě mu napíšu na aukru.
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 15.07.15 10:59

Já myslím, že on bude problém s tripod mount, který je dodávaný ke kameře. Ten má velmi nízký závit, takže je problém ho dotáhnout. Tady u toho monopodu není žádný vlastní. Ale to jen tipuju
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 16.07.15 8:58

Jsem jsem nájemníkovi na aukru a tady je jeho odpověď:
Dobrý den,
monopod je kopatibilní se všema kamerama ke kterým je ten standardní závit. Jediným nedostatkem je, že šroub je o něco delší, takže se pod rámeček musí dát nějaká podložka aby se kamera neotáčela.

Takže přesně jako u těch levných monopodů, musí se tam dát podložka (já tam měl 2) aby se kamera neprotáčela. A nebo ti zručnější to mohou upilovat Very Happy Ale to už dá práci Smile
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 16.07.15 10:44

Takze klasika:-)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 23.07.15 16:38

Tak mi dorazilo pár věcí co jsem objednával z ebaye. Musím říct že kvalita je dobrá.

Plovák
Funguje jak má, plave :-) Kvalita dobrá.

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 25hohhc

Držák na monopod
Komu se protáčí monopod, musím doporučit! Má lepší závit a neprotáčí se!!

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 28ai137 Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 9pqss4

Externí nabíječka
Tohle je dobrá věc, můžete nabíjet a zároveň natáčet, funguje jak má :-)
Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 2vhvk0x Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 11b69hw

A poté jsem kamarádovi kupoval kameru s kartou a monopodem, všechno jsem bral od nájemníka z aukra. V pondělí jsem objednal a dneska mam doma. Vše rychlé a v pořádku.

Musím říct že monopod je velmi luxusní, neprotáčí se, kamera na něm drží pevně. Hlavně drží i ten závit, vůbec se neprotáčí a to i s tím klasickým držákem, takže pod se pod to nemusí dávat žádná podložka :-) Uvidím až ho kámoš pořádně otestuje :-) Ale myslím že opravdu vydrží.

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 1zdc28 Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 2i1pg9e Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 21myzr8
Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 2nu3l8g Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 2qitg77 Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Ifo1z7

Můj monopod ještě nepřišel, doufám že zítra, hned ho pořádně otestuji :-) A dám vědět. Klidně se ptejte k příslušenství, budu se snažit odpovědět.
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 29.07.15 21:38


Jako ty první dva bych si teda si určitě nekoupil, nad tím posledním bych možná uvažoval. Kupoval jsem si monopod z ebaye, dorazil za 14 dní a je velice precizní a super. A vyšel na cca 230 kč Smile i s poštou.
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro barri7 29.07.15 21:45

Přemýšlel jsem nad tím prvním, našel sem ho i na amazonu za 10 liber a hodnocení 4 hvězdy z 5, tak sem si říkal, že by nemusel bejt úplně marnej.

barri7
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 13
Datum 1. registrace : 27. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 30.07.15 8:22

Myslíš tuhle? http://www.isix.cz./prislusenstvi-ke-sportovnim-kameram/selfie-stick-s-drzakem-na-mobil-pro-gopro-nebo-sjcam/ ??

Jestli jo, tak se podívej na FB do příspěvků od uživatelů a nahrál jsem tam video jak dopadl :-D :-D Jako já určitě tento nedoporučuji!
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro barri7 30.07.15 8:29

Hoď sem kdyžtak link Smile

barri7
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 13
Datum 1. registrace : 27. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 30.07.15 8:42

VIDEO - tady to máš. Je lepší investovat do lepšího!
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro barri7 30.07.15 8:47

Ok, díky, takže jakej bys doporučil ty?Smile

barri7
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 13
Datum 1. registrace : 27. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 30.07.15 8:53

Jak jsem psal, objednal jsem si z ebye TENTO a jsem s ním naprosto spokojenej, možná si budu objednávat ještě jeden, když je teď levnější. No a v předchozích komentářích jsem posílal pár fotek monopodu od nájemníka, ten je taky dobrej, ale já osobně jsem ho nezkoušel, protože to bylo pro kámoše, tak uvídím co na to řekne kámoš :-)
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty monopod

Příspěvek pro matysek2783 04.01.16 22:03

Já jsem si našel tyto dva akorát se nemohu rozhodnout z velikostí

50cm verze

1m verze

Chtěl bych to na lyžování.
matysek2783
matysek2783
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 02. 01. 16
Bydliště : Praha
Typ kamery : GitUp2, Canon 100D

http://mkresatko.wix.com/photo

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro matysek2783 04.01.16 22:08

Jsem objevil na ebay takový set (je jich tam spousta). Co na to říkáte?

odkaz
matysek2783
matysek2783
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 02. 01. 16
Bydliště : Praha
Typ kamery : GitUp2, Canon 100D

http://mkresatko.wix.com/photo

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 04.01.16 22:46

Ten monopod v tom setu je ten nepoužitelný, na ktery jsme v tehle diskuzi nekde na zacatku upozornovali
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro matysek2783 05.01.16 7:58

Jojo to já vím, ale oni ho dávají ve všech setech, takže jsem si říkal, že ten monopod bych někde prodal a koupil si jeden z těch dvou. Ale právě kvůli velikosti nevím jaký.
matysek2783
matysek2783
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 02. 01. 16
Bydliště : Praha
Typ kamery : GitUp2, Canon 100D

http://mkresatko.wix.com/photo

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 05.01.16 11:31

Tak vetsi se da vzdy stahnout na mensi velikost
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 05.01.16 13:18

Jestli chceš kvalitní monopod, tak si pročti diskuzi a koukni co kdo koupil a jaký napsal recenze, to je asi nejlepší Smile
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro renecebra1 19.03.16 10:59

zdravím,chcem sa opýtat či uz niekto objednával sadu batérii pre sj 4000 wifi

renecebra1
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 16
Datum 1. registrace : 07. 01. 16
Věk : 25
Bydliště : Prešov
Typ kamery : SJ 4000 WIFI V 1.6

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Potty 31.03.16 13:59

Ahoj poradí někdo? Našel jsem tenhle monopod http://www.ebay.com/itm/Extendable-Pole-Hand-Grip-Selfie-Stick-Monopod-For-GoPro-Hero-4-3-3-2-1-Camera-/371445715738 co na něj říkáte? Myslíte, že by mohl být slušný na SJ4000wifi?? Díky za rady. Smile

Potty
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 31.03.16 14:35

Mam pocit, ze je to stejny monopod, jaky jsem mel pujceny, pokud je to on a myslim, ze je, tak je kvalitne zpracovany a drzi Smile
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 31.03.16 14:50

vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Potty 31.03.16 15:50

Díky za reakce Wink jeden z těch dvou si určitě vyberu..

Potty
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství - Stránka 3 Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru