AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

+18
renecebra1
matysek2783
barri7
Pe3k
[CZ]-Pajin
vlakix
kuba104
bobas02
JoeCZ
Martas
sibelius
SJCamForum
tonda0
Andrej
Sharbaraz
Ondra
vlasy31
Petr
22 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Petr 17.02.15 15:56

Zde můžete diskutovat a sdílet své zkušenosti s nákupem příslušenství.

Já jsem našel spoustu příslušenství přímo na dx.com http://www.dx.com/s/SJ4000?PriceSort=up. O peníze se nemusíte bát, mají tam support systém na bázi ticketů, kde se to s vámi snaží vyřešit a pak, a to je hlavní, podporují PayPal platby, takže to máte pojištěné. Jako nevýhodu vydím dlouhé čekací doby na zásilky odtud, někdy až měsíc. Do $15 ani nedávají sledovací číslo zásilky.

A potom mohu doporučit na Aukru tohoto prodejce: http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=7072071
Petr
Petr
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 89
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Typ kamery : žádná

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 23.02.15 20:58

Kupoval jsem čelenku a pás na hrudník přes ebay.com, přišlo to cca za 3 týdny a mohu říct že kvalita je dobrá a i to dobře sedí. Klidně pošlu fotku a dám odkaz kde jsem to kupoval. Cena byla taky dobrá. Kus za cca 130 Kč. Smile
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Petr 23.02.15 21:01

vlasy31: Jo, poděl se Wink.
Já kupoval nabíječku na baterie ZDE a microHDMI to HDMI ZDE. Obé koupeno 13. února a zatím ještě čekám na doručení.


Naposledy upravil Petr dne 23.02.15 21:11, celkově upraveno 2 krát
Petr
Petr
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 89
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Typ kamery : žádná

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 23.02.15 21:06

vlasy31: můžeš ukázat nějaké video s hrudním pásem? Celkem by mě to zajímalo:-) (a kdyby si měl kolo a nebyla ti zima Laughing )
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 24.02.15 7:49

Nabíječka není špatný nápad. Asi se taky po ní podívám. Nebo počkám až Ti přijde a dostanem od tebe recenze :-)

Kolo bohužel mam ve špatným stavu :-D tzn. nepojízdné, ale určitě něco vymyslím a natočím, ale dřív jak víkend to nevidím, mam to tenhle týden dost plný :-D

Čelenku jsem kupoval ZDE a ten hrudní pás ZDE

Včera jsem to chvilku zkoušel a myslím že dobrý :-)

P.S. - pro ženy ten hrudní pás asi nic moc :-D
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 03.03.15 23:03

Tyto hlinikove srouby se mi hodne libi. Hlavne ty modre, krasne by se mi to vyjimalo na kole. Asi si si budu prat darek k narozeninam
Rady a zkušenost kde koupit příslušenství _vyr_120color-screw
Jeste kdyby byly i barevne drzaky na kolo:-)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Sharbaraz 15.03.15 21:28

Ahoj,

doporučili by jste nějaký kvalitní monopod? Koupil jsem nějaký made in china, který přímo nabízeli v eshopu a je to katastrofa (viz níže). Jednotlivé segmenty se protáčejí a nelze je nijak utáhnout, takže kamera se stále pohybuje. Za 390 bych si představil větší srandu.

Jde mi hlavně snímání při chůzi a běhu.

Nedoporučuji kupovat:
http://www.lelong.com.my/20-97cm-selfie-stick-monopod-gopro-smartphones-digital-camera-mounton-I1620390-2007-01-Sale-I.htm

Sharbaraz
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 14. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 15.03.15 23:20

Mam ten samy, dostal jsem ho zdarma, a mas pravdu, dotahnout nejde. Nicmene dal jsem si mezi ty dve nedolehaci casti "mezikus" z umele hmoty a ted drzi... jinak monopod nepouzivam, takze lepsi nedoporucim. Snad nekdo jiny
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Andrej 16.03.15 7:24

Je to tak, ten monopod co si dal link je v pohode iba na pokojne natacanie ...ale pri pohybe sa kamera pretoci dolu hlavou.
Prave minuly tyzden mi prisiel tento: Monopod
Mam pocit ze je to skutocne hlinik, je dokonca o nieco lahsi od toho malinkeho ...pekne sa fixuje pootocenim. Jediny problem s nim mam, ze sa mi vovnutri hned urvala taka plastova zarazka, ale nejako som to rozobral a spravil Very Happy ...dufam ze to bola vada len jedneho kusu ...inak za tie prachy, super spracovanie Smile
Andrej
Andrej
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 69
Datum 1. registrace : 10. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro tonda0 17.03.15 8:23

Chtěl bych koupit zadní dvířka k vodotěsnému pouzdru s plovací houbou k SJ4000 a nevím, zda bude pasovat tato? Zda jsou dvířka kompatibilní s GoPro3? Máte někdo zkušenost?
*dvířka*

tonda0
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 13. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro SJCamForum 17.03.15 9:51

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Banner Ondra_prislusenstvi
SJCamForum
SJCamForum
REKLAMA
REKLAMA

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro sibelius 17.03.15 10:09

tomda0, s těmi dvířky si nejsem jistý, jestli jsou kompatibilní. Ale potřebuješ je nutně? On stačí sám o sobě ten plovák, který přilepíš ke dviřkám, které máš na pouzdru
sibelius
sibelius
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 34
Datum 1. registrace : 10. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (bez WiFi)

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro tonda0 17.03.15 12:25

sibelius napsal:tomda0, s těmi dvířky si nejsem jistý, jestli jsou kompatibilní. Ale potřebuješ je nutně? On stačí sám o sobě ten plovák, který přilepíš ke dviřkám, které máš na pouzdru

To ano. Ale chtěl bych jedny extra dvířka na potápění, protože nebude po nalepení vidět displej.

tonda0
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 13. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 17.03.15 13:11

Pokud se podíváš na komentáře k produktu, tak hned první je: Despite the product's title, the back window is not compatible with SJ400. This was the reason I bought this item in the first place. The floatation foam and the adhesive work as expected, though.
Impression:Back window: not for SJ4000, Floatation foam: ok

Takže dvířka kompatibilní nebudou... :-(
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Petr 17.03.15 14:58

Na obranu tondy musím říct, že ta recenze se tam objevila před chvílí. Když ten link posílal, tak jsem se tam taky díval a byly tam jen recenze, ve kterých psali, že to nejde na nejnovější GoPro Hero 4. Každopádně jak Ondra napsal, někdo to pro SJ4000 taky koupil a nepasují.
Petr
Petr
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 89
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Typ kamery : žádná

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 17.03.15 18:14

Já to nemyslel nijak rýpavě ;-) jinak jsem googlil a opravdu to je tak že zadní dvířka na gopro nejsou kompatibilní s SJ4000...
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Martas 27.03.15 18:33

Neví někdo jestli se dá dokoupit kryt na baterii, popřípadě jestli je rozdíl v krytu například na sj4000 a sj5000+ ? Ten můj se mi sotva po týdnu dodrbal a už nedrží.

Martas
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 27. 03. 15
Typ kamery : SJ5000 WIFI +

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 27.03.15 18:39

Krytem myslis ty "dvířka" na spodni strane kamery, kterymi zavres baterii v tele kamery?
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Martas 27.03.15 22:45

Ondra napsal:Krytem myslis ty "dvířka" na spodni strane kamery, kterymi zavres baterii v tele kamery?

Ano, přesně to myslím, našel jsem to na jediné zahraniční stránce, jinak nic.

Martas
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 27. 03. 15
Typ kamery : SJ5000 WIFI +

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 27.03.15 23:21

Mam pocit, ze to bude asi problem. Zkusil bych oslovit nejake eshopy, ale mam pocit, ze to neklapne. Co si s tim delal, ze to nevydrzelo?
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Martas 28.03.15 7:35

Ondra napsal:Mam pocit, ze to bude asi problem. Zkusil bych oslovit nejake eshopy, ale mam pocit, ze to neklapne. Co si s tim delal, ze to nevydrzelo?
Pravděpodobně jsem je tam strčil nějak naopak a praskl mi ten žlábek na ten zobáček, takže vyskakují. Každopadně mi na mail odpověděl český SJCAM a za 3 týdny by je měli mít naskladněny.

Martas
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 27. 03. 15
Typ kamery : SJ5000 WIFI +

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Ondra 28.03.15 9:01

Tak aspon ze tak:-)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro JoeCZ 03.04.15 14:12

Akce na baterie pro original Sjcam SJ4000, SJ4000wifi, M10
včera mi přišla, vše ok, kupoval jsem ji za 5,99USD z čínského skladu. Objednáno 11.3., hned objednávám ještě jednu. Cena nyní 3,99USD

http://www.banggood.com/3_7V-Li-ion-Battery-900mAh-for-Car-Sports-Camera-DVR-DV-SJ4000-p-918791.html

Mají ji i na UK skladu za 5,99, ale mám už 2, tak mě termín dodání netrápí.
pozor, nelze použít pro kopie SJ4000wifi


JoeCZ
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 9
Datum 1. registrace : 19. 03. 15
Typ kamery : SJCAM M10 wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro sibelius 07.04.15 0:20

ta cena je opravdu směšná a dvě baterie k jedné kameře, to je základ :-P
sibelius
sibelius
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 34
Datum 1. registrace : 10. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (bez WiFi)

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro vlasy31 03.05.15 10:08

Ahoj lidi, potřebuji koupit nějaký monopod na kameru (SJ4000), na netu jich je asi milion, tak jestli mátě někdo zkušenost s nějakým dobrým Smile Díky moc za reakci Smile
vlasy31
vlasy31
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 71
Datum 1. registrace : 14. 02. 15
Bydliště : Zbuzany
Typ kamery : SJ4000 Wifi

Návrat nahoru Goto down

Rady a zkušenost kde koupit příslušenství Empty Re: Rady a zkušenost kde koupit příslušenství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru