AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

3 posters

Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro majki1 27.01.17 18:36

Ahoj, koupil jsem SJCAM 5000 elite a poprvé ji teď použil. Natáčel jsem v Alpách videa při nastavení 1080 60fps. Na kameře se mi videa přehrají normálně, ale v počítači je ne a ne přehrát v žádném přehrávači. Respektive - přehrát to jde, ale seká se to a i zvuk je posunutý. Neumíte mi někdo poradit co s tím?
Druhý problém je, že jsem ke kameře koupil i druhou baterii a ta se vešla do kamery tak nějak natěsno a teď nejde vyndat. Mám strach, že utrhnu ten papírek pro vyndávání. Nesetkal se s tím někdo nebo nemá někdo tip jak ji vytáhnout?
Díky za pomoc
majki

majki1
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 27. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty Re: SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro Havran6001 27.01.17 20:20

Vyzkoušej Wondershare Video Editor, ten to zvládá bez zádrhelu. A co se baterky týče, tak to potáhni, ten papír by to měl vydržet. Když se to urve, tak pinzeta a nebo něco podobného, možnosti je hafo. Jinak jemně potřít boky baterky,třeba stolní olej. Zní to směšně, ale fachčí to. Hodně zdaru.

Havran6001
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 03. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty Re: SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro Ondra 27.01.17 22:39

K videu jen jiny prehravac, chyba bude v nem (kodeky).

Co se baterie tyce, jedna se o originalni baterii?
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty Re: SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro majki1 29.01.17 19:17

jj, myslím, že se jedná o originál. Nebo teda aspoň jsem ji tak kupoval jako orig. příslušenství. Ale už když jsem ji tam dával, tak se mi zdálo, že to jde celkem těžko.

Ondra napsal:K videu jen jiny prehravac, chyba bude v nem (kodeky).

Co se baterie tyce, jedna se o originalni baterii?

majki1
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 27. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty Re: SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro Ondra 29.01.17 20:04

Pokud je na ni napis SJCAM, tak je to original, jinak bych ji tam spis necpal. Teplem se muze roztáhnout a pak může byt prusvih
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie Empty Re: SJCAM 5000 elite - sekající se obraz při přehrávání + zaseklá baterie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru