AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

3 posters

Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Honza Cibuzar 15.01.16 17:48

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, prodává se samostatně takové to sklíčko do SJcam krytů ?...myslím to co chrání čočku. To, které je připevněno tím černým rámečkem, snad víte co myslím :')

jinak, dá se nějak opravit vyklikané tlačítko na spouštění ?.....Odpaloval jsem petardu a kryt dal moc blízko.....a teď musím zmáčknout tlačítko od SJcam silně, aby šla spustit .....a v krytu spustit nejde vůbec: (

Honza Cibuzar
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 19
Datum 1. registrace : 23. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Ondra 15.01.16 18:15

Dobry den, bud zkuste kontaktovat sveho prodejce a nebo se obratte na certifikovane servisni stredisko sjcam info@kamerov.cz, ale netusim jestli z dílů neco maji a kolik to stoji...
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Honza Cibuzar 15.01.16 18:50

Ondra napsal:Dobry den, bud zkuste kontaktovat sveho prodejce a nebo se obratte na certifikovane servisni stredisko sjcam info@kamerov.cz, ale netusim jestli z dílů neco maji a kolik to stoji...

Děkuju, ale nevím proč, ale při odletu kamery se musely otlačit černé molitanové válečky a při stisknutí toho tlačítka pro zapnutí musím dát překládaný papírek, aby se neposouvala a šlo všechno :/
myslíte, že by bylo možné kameru reklamovat ?.....Nikde jsem nečetl nic o tom, jak kamera v krytu má být od něčeho dalek, kdybych řekl například "že přípádu kamery nejspíš dopadla na kamínek přímo tlačítkem......a to se "zamáčklo"....a i na samotné kameře bez krytu, je třeba tlačítko stisknout silně :/

Honza Cibuzar
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 19
Datum 1. registrace : 23. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Ondra 15.01.16 18:58

Obavam se, ze ani pad neni duvod na reklamaci. Ono pouzdro je vodeodolne, takze jedina zaruka je proti zateceni. Pochopitelne zkusit to muzete
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Honza Cibuzar 15.01.16 19:00

Ondra napsal:Obavam se, ze ani pad neni duvod na reklamaci. Ono pouzdro je vodeodolne, takze jedina zaruka je proti zateceni. Pochopitelne zkusit to muzete
....No jo no :/.....Mrzí mě to, ono by to bylo v pohodě, ale pokud byla SJcam v krytu a při pádu se stalo to, že se nedá bez vycpání krytu nedá mačkat tlačítko :/...bylo by to v pohodě :/...No nevím no, každopádně děkuju za radu. Moc si toho cením ^^

Honza Cibuzar
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 19
Datum 1. registrace : 23. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Ondra 15.01.16 19:03

Prave vodeodolny obal ma v podstate ochránit kameru pred totalni smrti, ale neni narazuvzdorny. To ostatne od zadne kamery
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro mikru 28.05.17 21:19

Také jsem sháněl sklíčko a bylo mi sděleno, že samotné ne. Tak jsem objednal celé nové pouzdro z Číny. https://geek.wish.com/search/sj4000#cid=582272298d03940a6b4593f1

mikru
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 28. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+ Empty Re: Prasklé sklíčko u krytu na SJcam4000+

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru