AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ M20 DP Bright Adjust

2 posters

Goto down

SJ M20 DP Bright Adjust Empty SJ M20 DP Bright Adjust

Příspěvek pro ceiks65 10.02.17 10:23

Zdravím,

vlastním SJ M20 a všechno fungovalo bezvadně do doby, než jsem aktualizoval FW přes aplikaci na verzi 1.2.8. Když jsem chtěl ukončit video, nebo začít fotit napsalo se na displeji „DP Bright adjust“. Poté hláška, že mám kameru vypnout, když to proběhlo v pořádku, resp. že to nedopadlo dobře a taky kameru vypnout. Toto se mi stávalo neustále, díky tomu nemám z kamery v podstatě žádné funkční video ani fotku, protože videa ani fotky nejsou v pořádku, ale na kartě jsou data uložena.
Zkusil jsem tedy dát FW na původní verzi tj. 1.2.7, na oficiální podpoře SJ jsem postupoval podle návodu na odstranění mého problému, avšak i po „opravě“ jsem tam kde jsem byl – kamera je nepoužitelná.
Neřešili jste náhodou někdo taky tento problém? Jsem z toho už celkem zklamaný. Předchozí SJ4000 Wi-Fi jela pořád bez problému, než mi ji někdo ukradl. :-(
Ještě mi stále zbývá reklamace, ale rád bych to vyřešil svépomocí.

Díky za rady a postřehy.

ceiks65
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 31. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

SJ M20 DP Bright Adjust Empty Re: SJ M20 DP Bright Adjust

Příspěvek pro Ondra 10.02.17 12:26

DP Bright adjust je oprava hot pixelu a spustit by se mela po delsim zmacknuti tlacitka OK. Pokud jej zmacknes kratce, tedy jen zmacknout a nedrzet, tak by se melo tlacitko chovat normalne
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru