AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natacanie v nizkych teplotach

5 posters

Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro darooo 03.01.16 1:52

Zdraim, kameru sjcam 4000 som mal plne nabitu a zobral som ju na lyze. Teplota vzduchu bola -12 stupnov celzia. Kameru som spustil, natacala len cca 3min a potom sa vypla. Po opakovanom zapnuti som znova spustil nahravanie a po cca 10s sa na displeji ukazal napis- Bateria vybita a kamera sa vypla. Mohla vplyvom nizkej teploty vzduchu bateria v kamere tak prudko stratit kapacitu? Kamera bola vo vodeodolnom puzdre cely cas. Neskor v aute som ju vyskusal a riadne natacala. Po 5min natacania som ju vypol. Ked som ju po prichode domov nabil (nabijanie trvalo cca 1hod), doma dokazala natacat 1h 50min. Neskor som spravil test s plne nabitou bateriu... (uplne vybita sa nabila za cca 3,5hod) Kameru som pri vonkajsej teplote vzduchu cca -9 stupnov celzia polozil na balkon a zapol natacanie. (samozrejme bola vo vodeodolnom puzdre) Kamera dokazala natacat 1hod 11min. Ako je to mozne? Vonku na lyzovacke pri -12 stupnoch celzia nedokazala nahravat ani 5 min a na balkone pri -9 stupnoch celzia dokazala v klude natacat 1hod 11min. Dakujem za kazdu odpoved. Kamera ma FW N20150610V01.

darooo
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 29. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro Ondra 03.01.16 11:03

Rozhodně to bylo vlivem nízké teploty, kdy se kamera vypnula... s tím nic neuděláš
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro Exod 10.01.16 14:43

Kromě toho při jízdě dochází k většímu ochlazování, než při nulovém pohybu. Koncem ledna jedu na lyže do Rakouska, jsem velmi zvědavý, jak to s výdrží bude (plánuji vozit další akumulátor, plus battery pack a nabíječku na průběžné nabíjení).

Exod
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 10. 01. 16
Typ kamery : SJ4000 WiFi

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro skacel55 14.01.16 13:38

Zdravím. Mám ten stejný problém. Kamera mi na lyžích první video nahrála normálně celý svah, bylo to cca 4min. Další nahrávání se ale po minutě vypnulo. Po zapnutí kamera neukazovala vybitou baterii. Za týden jedu na hory, takže reklamaci nestíhám. Je to vůbec důvod k reklamaci?

skacel55
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 14. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro Ondra 14.01.16 13:46

Viz má odpověď výše. Nevím jaká byla teplota, ale je to zcela běžné. Taky je otázka, kolik nabíjecích cyklů má baterie za sebou. Čím více, tak tím má baterie větší výdrž než třeba při první nebo pátém nabití...
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro MichalM 09.02.16 15:26

podařilo se nějak vyřešit?

řešil jsem to i tady, ale nepřijde mi to normální
https://sjcam.forumczech.com/t244-sj5000-baterie-v-zime-nevydrzi?nid=1#3471

podle charakteristiky vybíjení v závislosti na teplotě, by měla být kapacita 90% při 0 C
https://qph.is.quoracdn.net/main-qimg-8767e2f3cc1f8346c334685e80330093?convert_to_webp=true

btw. telefon mi v mraze taky hned neklekne

MichalM
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 5
Datum 1. registrace : 01. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Natacanie v nizkych teplotach Empty Re: Natacanie v nizkych teplotach

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru