Firmware V1.5.4-S

Goto down

Firmware V1.5.4-S

Příspěvek pro caverman za 25.07.18 23:22

Dobrý den, mam kamerku sj5000x elite se 4K a zaráží mě verze firmwaru V1.5.4-S. Můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi V1.5.4 a V1.5.4-S. Děkuji

caverman
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 03. 05. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Firmware V1.5.4-S

Příspěvek pro Ondra za 26.07.18 13:44

Není nutné kvůli jednomu dotazu zakládat hned nové téma, stejně tu bude jen jedna odpověď, k firmwaru máme celé vlákno. Rozdíl není žádný, u Elite se používá písmeno S, které označuje senzor Sony, pak byla ještě verze Sj5000X (bez označení Elite), která měla senzor omnivision a tam byl FW bez toho "s" v názvu

Než se zeptáte, přečtěte si Otázky a odpovědi, protože většina otázek se opakuje! Ušetříme si tím všichni svůj čas!

Soukromé zprávy využívejte jen pro soukromou komunikaci mimo dotazy na kamery. Na soukromé zprávy ohledně kamer neodpovídám!

sjcamczech.com | digitalnikamery.com | techfan.cz | niceboyfan.cz
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2480
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (FW N20140714V05), SJ4000 WiFi (FW V1.2), M20 (FW 1.2.4)

Zobrazit informace o autorovi http://www.sjcamczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Firmware V1.5.4-S

Příspěvek pro caverman za 27.07.18 17:18

Omlouvám se za nové téma. Ale snažím se zjistit proč má tato kamera horší vlastnosti natačení obrazu než moje stávající SJ4000. SJ5000 elite jsem koupil z důvodu zredukování rybího oka a právě kvuli senzoru sony. Kdybych nevytáhl mikrofon do přední části a nenamontoval PREAMP tak zisk toho mikrofunu byl mizerný snažím se zjistit příčinu. A nebo idealní nastavení teto kamery. Myslel jsem že její sestřenice bude mít stejné neli lepší vlastnosti. Ještě jednou se omlouvám za nové téma ale dotaz jsem tady psal poprvé.

caverman
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 03. 05. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Firmware V1.5.4-S

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: