SJ4000+ (PLUS) - Samovoľné vybíjanie batérie

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

SJ4000+ (PLUS) - Samovoľné vybíjanie batérie

Příspěvek pro Daragon za 13.07.17 22:04

Zdravím,
kamera mi postupom času robí problémy - batérie v nej nedržia kapacitu a vyšťaví ich v priebehu jedného dňa. Batérie sú v poriadku, nabijem ich a samovoľne sa nevybíjajú, týždeň som ich dával do a von z kamery a nejavili známky vybitia, avšak akonáhle ich podržím v kamere dlhší čas (deň), tak sa kamera ani nezapne, poprípade zapne a okamžite vypne. Je kamera KO? Alebo čo s tým? Nahráva 2h záznamy na 1080p a kvalita je zachovaná ako predtým. Problém je však, keď ju ponechám deň bez používania.
Ešte uvádzam, že som ju používal istý čas ako autokameru, je možné, že sa niečo prepálilo? Dosť as prehrievajú konektory na boku. Pri vybitej batérií s použitím ako autokamera sa obraz zasekne a zamrzne. Starý kábel v aute nebol nabíjací predpokladám - červená dióda nesvietila a kamera sa nedala použiť bez batérie, preto myslím, že sa batérie neprebíjali. Obraz ale bol vlnitý, predtým mi kamera pekne točila aj s ním, preto som kábel vymenil. Nový kábel zabezpečil, že sa dá používať aj bez batérie a teda batérie zároveň aj nabíja - alebo sa mýlim?
Okolo šošovky som si všimol malý fliačik, pridám foto, čo to je?:
http://imgur.com/a/inLhy

EDIT: FW je najnovší V3.3

Daragon
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 13. 07. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: