AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná

2 posters

Goto down

SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná Empty SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná

Příspěvek pro t0ncek 04.02.17 13:43

Ahoj, mam SJ4000+ a nedavno se zacala kamera sama od sebe v prubehu nataceni vypinat. Po zapnuti je vynulovany cas, takze musi dojit k preruseni napajeni. Vsiml jsem si ze v kamere jsou uvolnene ty 3 kolicky, ktere jsou vlastne kontakty pro baterii. Na jedne baterii se mi diky tomu podarilo skrivit ty kontakty, takze baterka je vlastne na vyhozeni, protoze nekdy sepne a nekdy ne. Nevite jestli ty kontakty v kamere jsou napevno od novoty nebo jsou na volno? Chci totiz kameru reklamovat, takhle je nepouzitelna. Co chvilku se vypne, takze vsechny videa maji defaultni datum 01-01-2015. Navic nekdy ani nejde zapnout protoze si myslim ze tam neni kontakt mezi baterii a kamerou.

Nebo mohlo by tohle byt zpusobeno jeste necim jinym?

t0ncek
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 21
Datum 1. registrace : 24. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná Empty Re: SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná

Příspěvek pro zb.zivny 12.02.17 21:57

Zkus na dvířka duku pro baterku nalepit molitanovou pásku cca 2mm silnou, aby jsi zamezil otřesům baterky nebo baterku oblepit páskou aby byla silnější...

zb.zivny
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 17
Datum 1. registrace : 13. 01. 16
Typ kamery : SJ 4000+ M20

http://skolanadraka.cz

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná Empty Re: SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná

Příspěvek pro t0ncek 07.03.17 17:02

Jo to jsem zkoušel, ale bohužel to nepomohlo. Kontaktoval jsem prodejce a kameru poslal na reklamaci, byla vyměněna základní deska a kamera opět funguje jak má

t0ncek
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 21
Datum 1. registrace : 24. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná Empty Re: SJCAM 4000+ a uvolněné kontakty baterie - kamera se vypíná

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru