SJ 5000X ELITE - doporučte mi prosím program pro úpravu videí :-) a dotaz na WIFI...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

SJ 5000X ELITE - doporučte mi prosím program pro úpravu videí :-) a dotaz na WIFI...

Příspěvek pro nobmax za 11.01.17 15:33

Zdravím vás,

Stal jsem se čerstvým majitelem kamerky SJCAM 5000x elite a chci se Vás zeptat na pár věcí:

Jaký by jste mi doporučili program pro úpravu videí? Prosím, ne moc složitýSmile) Určitě nemám v plánu , aby se ze mě stal nějaký profi tvořitel videí, zkrátka chci natočit např.onboard video ze závodu (auta) a pak si to podle potřeby sestříhat a případně připad nějaký ten slow motion záběr, či hudbu apod...Co by jste doporučili?? Doporučte prosím např.i jeden placený program (třeba si pak rád připlatím, když mě to chytne:).
Jinak přehrávám si videa co natáčím (zkušebně zatím) v GOM player , je možné že ten způsobuje, že se obraz sem tam jakoby stopne na setinu.. a pak pokračuje?

Ještě se chci dál zeptat, k čemu všemu je wifi na této kamerce? Dík ní můžu asi spárovat a ovládat kamerku i přes tel.  (pokud mám tedy příslušnou aplikaci v tel). A co dál, k čemu všemu využiji WIFI v kamerce, jsem úplný laik, omlouvám se.

Jinak...Wifi zapnu a vyskočí mi obrazovka s názvem wifi apod..ale nevím jak se z toho dostat do menu kamerky ? A proč mi jde wifi (přes to tlačítko) zapnout jen když nemám menu, ale foto a video obrazovku?

Jinak mám verzi firmwaru V1.4.5-S , má smysl aktualizovat? Chci to především na videa, fotit s tím nebudu...A poslední věc co jsem si vzpoměl, mám mít zaplý stále gyro senzor??

Díky moc za vaše odpovědi!

nobmax
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 11. 01. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: SJ 5000X ELITE - doporučte mi prosím program pro úpravu videí :-) a dotaz na WIFI...

Příspěvek pro Ondra za 11.01.17 22:46

Doporucit program zdarma? To je spis takove zbozne prani Wink movie maker jako to nejlepsi. Jinak uz mame tema, je zbytecne zakladat nove zast pro kazdou kameru http://sjcam.forumczech.com/t390-editace-videa

WiFi je presne k tomu cemu je popsana, tedy k propojeni a telefonem, kdyz se tak stane, tak zmizne i ta obrazovka s informacemi o wifi.

Seznam zmen u FW mame vypsany, tedy procist a posoudit, zda aktualizovat, o poslednim fw mame dokonce clanek na webu.

Pokud chciit video stabilizovane, tak gyro zapnu, pokud ne, tak ho vypnu

Než se zeptáte, přečtěte si Otázky a odpovědi, protože většina otázek se opakuje! Ušetříme si tím všichni svůj čas!

Soukromé zprávy využívejte jen pro soukromou komunikaci mimo dotazy na kamery. Na soukromé zprávy ohledně kamer neodpovídám!

sjcamczech.com | digitalnikamery.com | techfan.cz | niceboyfan.cz
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2431
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (FW N20140714V05), SJ4000 WiFi (FW V1.2), M20 (FW 1.2.4)

Zobrazit informace o autorovi http://www.sjcamczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: SJ 5000X ELITE - doporučte mi prosím program pro úpravu videí :-) a dotaz na WIFI...

Příspěvek pro kuko61 za 12.01.17 0:10

nobmax > tu je prehlad videoeditorov, ktoré som skúšal, s krátkym popisom http://sjcam.forumczech.com/t18p100-zpracovani-videa-mov#4940
Ak budu nejake otazky, treba pokracovat tam alebo vo vlákne z Ondrovho príspevku.

kuko61
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 18
Datum 1. registrace : 25. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: