AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

3 posters

Goto down

 SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách Empty SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

Příspěvek pro martaxus 26.04.16 14:27

Jak nastavit kameru (SJcam 5000x), tak aby nahrané video bylo co nejlepší ve špatných světelných podmínkách? Např. v clubu, kde se tančí a prostor osvětluje jen jeden halogen?

Ptám se, protože jsem natočil dvě videa (přesné nastavení už nenám) na stejném místě s týdenním rozestupem a první video je dle mého o dost lepší než druhé video a chtěl bych se třeba dopracovat k ještě lepšímu výsledku. Předem děkuji za rady!
první video (lepší)
druhé video (horší)

martaxus
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

 SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách Empty Re: SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

Příspěvek pro TomySkelet 27.04.16 18:59

Ahoj. Za horšího světla mám vypnuté wdr a ostrost nastavenou na normál, nebo minimum, video má pak menší šum, ale je třeba to pak za světla nezapomenout přenastavit. Ale nejlepsi to nikdy nebude, tyhle kamery nejsou určeny na noční natáčení a pro dobré video potřebují svoje světlo.

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

 SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách Empty Re: SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

Příspěvek pro Ondra 27.04.16 19:37

Jeste doporucim si pohrat s nastavenim ISO, tedy nenechavat ho na automat a vyzkoušet ruzna nastaveni
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

 SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách Empty Re: SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

Příspěvek pro martaxus 28.04.16 7:43

Pánové děkuji za rady, dnes se vrhnu na testování. Je pravda, že při prvním natáčení jsem měl téměř všechny hodnoty nastaveny defaultně (vypnuté gyro, wdr, ostrost střední) a u druhého nahrávání jsem si s tím už trochu pohrál. Zkusím zase nastavit původní hodnoty a poladit ISO!

martaxus
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

 SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách Empty Re: SJ 5000X ELITE: Nahrávání ve špatných světelných podmíkách

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru