AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ4000 PLUS - nelze zapnout

2 posters

Goto down

SJ4000 PLUS - nelze zapnout Empty SJ4000 PLUS - nelze zapnout

Příspěvek pro .::Dirty::. 07.01.16 23:52

Ahoj,

k Vánocům jsem dostal SJ4000+. Zjistil jsem, že se v kameře nachází FW v2.2. Rozhodl jsem se proto upgradovat na novější. Postupoval jsem podle návodu a na kartu jsem nakopíroval soubor LD96660A.bin. Vložil jsem zpět kartu do SJ a kamerka od té doby nelze spustit.

Chová se tak, že při spuštění rychle probliká, pomalu probliká, rychlo probliká, pomalu probliká, rychle probliká a pak už jen svítí. Zkoušel jsem různě naformátovat kartu. Vyndat baterii. Nakopírovat FW v.2.2... A nic...

Budu velice vděčný za rady.. Děkuji..

.::Dirty::.
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 07. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 PLUS - nelze zapnout Empty Re: SJ4000 PLUS - nelze zapnout

Příspěvek pro Ondra 08.01.16 0:08

Ahoj, nejspise nastal problem pri aktualizaci, odhaduji to na problem s kartou. Proved format karty v PC, stahni FW 2.3 a dej ho na kartu. Vyndej z kamery baterii, vloz kartu do kamery a kameru pripoj na nabijecku bez baterie (ne do usb u pc, ale na nabijecku). Kamera se nejspise nezapne, ale nezoufej. Dej kamere tak 5 minut cas a kdyz se nezapne, odpoj ji od nabijecky. Vyndej kartu, stahni si FW 2.5 a opet ale zacni s tim LD96660A. Dej ho na kartu, vloz do kamery, ktera je stale bez baterie a pripoj na nabijecku. I ted se nejspise kamera nezapne, dej ji opet cca 5 minut, pak odpoj nabijecku. Vymaz soubor LD a dej na ni FW 2.5, vloz do kamery, stale zapomen na baterii a pripoj opet kameru do nabijecky... mela by se zapnout kamera...
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 PLUS - nelze zapnout Empty Re: SJ4000 PLUS - nelze zapnout

Příspěvek pro .::Dirty::. 08.01.16 0:52

Ondra napsal:Ahoj, nejspise nastal problem...

Mockrát děkuji!!! Přesně jak říkáte, problém byl při upgradu FW. Nicméně je problém v samotném souboru (uvedený odkaz na fóru). Verze FW 2.5 mi prostě nešla nahodit (dokonce ani 2.7), zvláštní. Až verze 2.6 byla funkční. Snad jsem tak poskytl drobný feedback Idea .

Nicméně.

Ještě jednou chci poděkovat za rychlou reakci. Děkuju Exclamation  Cool

.::Dirty::.
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 07. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 PLUS - nelze zapnout Empty Re: SJ4000 PLUS - nelze zapnout

Příspěvek pro Ondra 08.01.16 1:17

To je zvlastni, zatim nikdo nic podobneho nehlasil. A to minimalne 2.5 stahovalo dost lidi... ze by byl problem s 2.7, to bych i veril, tu tady mame chvili a nebylo by to poprve...

POKUD KDOKOLI DALSI BUDE MIT PROBLEM, PROSIM DEJTE VEDET, stahl bych odkazy. Bohuzel sj4000+ nemam k dispozici pro overeni...

Edit: ted me tak napada, ze jsem s nekym na facebooku resil podobny problem, ale tam pomohl FW 2.5. Ja mam takovy pocit, ze problem bude zkratka v prechodu z 2.3 (a nizsi) na 2.5 a vyssi a kamera to ne vzdy pobere, resp problem bude v tom LD souboru... a troufnu si rict, ze ted se chytne i aktualizace na 2.7
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ4000 PLUS - nelze zapnout Empty Re: SJ4000 PLUS - nelze zapnout

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru