AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GitUp Git2 - 2K kamera

+11
encroft
Noddik
TomySkelet
MOndo
kiwibibo
Kruza141
michaelk
bogas
spasi
Lucky007
Ondra
15 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro TomySkelet 28.04.16 23:58

jestli že to na kartě děláš v systému windows, tak když vytvoříš textový soubor a pojmenuješ ho "engmode", tak jak je v návodu, tak win automaticky přidá příponu, je potřeba v nastavení zobrazení zadat "zobazení s příponou". Pak teprve je potřeba daný textový soubor vytvořit na kartě, automaticky se ti v názvu oběví přípona .txt, tu smažeš a pojmenuješ to pouze engmode, pak by to mělo jít a když né tak doporučuju na stránkách gitupkamery.cz vjet do záložky kontakty a napsat jim. Co mám zkušenosti, tak reagujou rychle a snaží se pomoci

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro TomySkelet 29.04.16 0:10

https://www.youtube.com/watch?v=LSKZSq21jt4
tady na tom videu to je dobře vidět, jak tam vytváří ten soubor a maže tu příponu;-)

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro MOndo 03.05.16 13:09

Moc díky, už jsem to překalibroval a zatím to vypadá, že ta kalibrace pomohla. Digitální šum budou při horším světle ve vetší míře dělat asi všechny kamery, že? Měl jsem chvíli sjcamku, ale moc jsem to nestudoval. Teď jsem hodně pečlivě vybíral a asi mám přehnané nároky. Smile

MOndo
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 23. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro TomySkelet 04.05.16 17:48

Není za co;) Tyhle kamery ke kvalitnímu obrazu potřebují hodně přírodního světla. A při horším světle šumí. Ale ke snížení šumu ti pomůže nastavit ostrost na minimum (případně normál), vypnout wdr a pohrat si s nastavením iso. A někde jsem se dočetl že není na škodu snížit i bitrate. Tak to můžeš vyzkoušet. Nicméně jestli plánuješ točit v noci nebo v interiérech, tak ti doporučim si na to pořídit jinou kameru. Git2 je akční kamera, určena do přírody.



TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro encroft 05.05.16 10:13

TomySkelet napsal:Není za co;) A někde jsem se dočetl že není na škodu snížit i bitrate. Tak to můžeš vyzkoušet.
Naopak by za určitých podmínek mělo zvýšení bitrate pomoct. Přímo výrobce doporučuje nastavit nejnižší ostrost (to opravdu funguje) a snížit framerate z 60 fps na 30 fps (je to sice zvláštní, ale pokud kamera nemá dostatek světla, tak sama snižuje fps ze 60ti na 30...např. když vcházíte z venku do místnosti s horším osvětlením). Také si lze pohrát s nastavením rychlosti uzávěrky a ISO (také funguje). Zde https://www.youtube.com/watch?v=06RZPdxiHQM je v popisu videa uvedeno nastavení za horších světelných podmínek s normální ostrostí a vypadá to velmi dobře.

encroft
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 17
Datum 1. registrace : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro encroft 05.05.16 21:33

...vyzkoušel jsem výše uvedené nastavení podle YT za velmi špatného osvětlení (prakticky za tmy) a video je perfektní..ostré, bez šumu. Jen si to chce pohrát s nastavením těch hodnot. Jinak dnes jsem zkoušel i kvalitu fotek...Git2 fotí velmi dobře, ale viditelně lepších výsledků dosáhnete focením do RAW a úpravou v PC. Foto vypadá přirozeněji a má více detailů.

encroft
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 17
Datum 1. registrace : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro TomySkelet 05.05.16 23:01

Ahoj. Jak jsem psal... jenom jsem to četl, prakticky jsem to nezkoušel... ale nastavení z toho youtube jsem zkusil a je to fakt paráda. Prakticky bez šumu a pěkný obraz, na který se dá koukat... ten člobrda co točil to video má i další videa kde píše i jaké měl nastavení kamery;-)

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro encroft 06.05.16 13:18

Jen je problém tohle nastavení měnit pokaždí, když se změní světelné podmínky...nejen, že si musím pamatovat, co, jak a kdy nastavit, ale už jenom zdlouhavé nastavování v menu je opruz. Výrobce uvažoval, že by do menu přidal nějaké uživatelské profily, tak snad se dočkáme Smile

encroft
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 17
Datum 1. registrace : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro TomySkelet 06.05.16 20:34

To je pravda. Dneska jsem to testoval a byl to mazec. Točil jsem venku a paráda, šel jsem do tmavého interieru a šup všechno přenastavit, pak jsem vyšel ven a nastavovat zase všechno... Profily by byly super, a taky by bylo super kdyby se pak profily daly nastavit na tlačítko nastavení při natáčení, jak se mu dá navolit funkce, to by byla paráda... zmáčklo by se tlačíko a bylo by...

TomySkelet
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 44
Datum 1. registrace : 05. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro Noddik 15.09.16 16:39

Ahoj lidi,
váhám mezi gitup git2 a sjcam sj5000x elite.

Nějaká rada do které jit? ktera ma lepsi, ostrejsi video predevsim na FULL HD

Díky

Noddik
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro encroft 16.09.16 12:31

Jsou na tom podobně, každá má své pro a proti.
http://www.drony-kamery.cz/2016/02/14/porovnani-gitup-git-2-vs-sjcam-sj5000x/
https://www.isix.cz/firmware-a-odkazy-na-aplikace/srovnani-kamer/
Co se týká ostrosti, tak u GIT 2 používám nejnižší stupeň ostrost a i tak je video dostatečně ostré. Git 2 v poslední firmware 1.6 (zatím beta) odstranil jedinou věc, která mě dost štvala (snížení framerate při nedostatku světla), takže teď vše v pohodě. Cenově vychází už taky podobně, takže bych se zaměřil spíš na ostatní vlastnosti (možnosti nastavení, komfort obsluhy...)

encroft
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 17
Datum 1. registrace : 31. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro Radimk2 05.12.16 17:50

Dobrý den, rozhoduji se mezi M20 a Git2, videa z kamer jsou velmi podobná, jak je to s fotkami, má některá z kamer kvalitnější fotografie?

Radimk2
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 01. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro jackson8800 10.01.17 20:09

Ahoj,vím že kamery se pořád vyvýjejí,tak se opět zeptám jak je to momentálně v porovnání mezi SJ5000x elite a GitUP git2 s aktuálním FW?Celý den se nemůžu rozhodnout kterou vzít,používat ji budu na dronovi.Díky

jackson8800
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 10. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro Ondra 10.01.17 23:44

Git2 je srovnatelna s m20, elite je vyse postavena kamera (vetsi dynamicky rozsah, vetsi ostrost, mensi sum)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro jackson8800 11.01.17 9:36

Díky za odpověd,uz včera sám jsem rozhodl že půjdu do 5000x elite,z videí bylo jasné patrné že git 2 ma hrozně špatnou ostrost a to je u mě jeden z hlavních důvodů proč sahnout po elite.. ostrost obrazu..

jackson8800
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 10. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro minopa 23.01.17 22:09

Ahoj. Koupil jsem si kamerku Git2 PRO a chtěl bych se zeptat na několik věcí. Jestli jde nahrávat video při nabíjení baterie, popřípadě jak kamerku nastavit. Proč při spuštění app FN Cam vše běží v normě, jak na kamerce, tak i v telefonu (Elephone P9000 lite) ale při najetí do galerie a pokusu prohlédnout si video, popřípadě foto v telefonu se kamera sekne... V nečinnosti jsem ji nechal cca 10 min a nic se nezměnilo, na kamerce nešlo nic, nereagovala tlačítka, nešla vypnout. Nakonec pomohlo vyjmutí baterie. Jen chci na konec říct, že jsem amatér, tak kdyby mi někdo chtěl odpovědět, prosím polopatě..... Za rady děkuji, Milan

minopa
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 23. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro Radimk2 17.02.17 20:39

Taky se mi to sekne po nahledu na video, ale pokud před připojením kamery vypnes GYRO tak je vše ok.

Radimk2
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 01. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro jaku57 19.02.17 15:18

Včera mě přišla kamerka GIT2 s F2.8 4.35mm 16M, FOV 90° , 13G čočkou. Následující dny budu porovnávat s SJCam 4000wifi.Hlavně jsem zvědavý na stabilizaci,protože většinu toho co natočím s SJCam mojima třesoucíma se rukama musím dodatečně upravovat v Mercali prográmku.
Jackson8800,jaký používáš dron.Já již nějakou dobu uvažuji o Dron / Kvadrokoptéra Syma X8C s přípravou pro sporotvní kamery GitUp™, GoPro™, SJCAM™, Xiaomi™ a další podobné značky.

jaku57
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 30
Datum 1. registrace : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro kiwibibo 04.04.17 17:40

Zdar, mám GitUP GIT2 cca 1 rok a mám s ňou problém - začala vypínať. Zistil som to v zime pri točení snowboardingu. Najskôr som myslel, že to je zimou - poklesne napätie baterky a kameru vypne. Ale kamera to robí aj teraz v teple. Typicky to prebieha takto - nabijem baterky, idem niečo točiť, prvý záznam točí normálne, napr. aj 5 minút v kuse. Následne keď chcem točiť niečo ďalšie, začne kamera po 30 sekundách vypínať záznam a po pár sekundách znova sama začne natáčať. Tzn. napr. na motokrosovej trati mám natočených 20 krátkych 30-sekundových videií z rôznych častí trate :X Riešil niekto tento problém? Díky

kiwibibo
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 3
Datum 1. registrace : 16. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro jaku57 04.04.17 19:00

kiwibibo - mohla by to dělat karta, jestli máš jinou paměťovou kartu tak zkus zaměnit,podobný problém mám u SJCam 4000wifi.

jaku57
Uživatel
Uživatel

Počet příspěvků : 30
Datum 1. registrace : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

GitUp Git2 - 2K kamera - Stránka 3 Empty Re: GitUp Git2 - 2K kamera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru