AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noční záběry

2 posters

Goto down

Noční záběry Empty Noční záběry

Příspěvek pro xando 15.12.15 18:09

Zdravím, před nějakou dobou jsem si pořídil SJCAM 4000 Plus a poprvé jsem s ní vyrazil ven při horších světelných podmínkách. Samozřejmě jsem nečekal žádné velké zázraky, ale i tak mě to dost zarazilo. Kromě silné zrnitosti (což jsem čekal) se mi zdá, jako by obraz problikával a objevovaly se "proužky" v obraze (ne vysloveně bílé, ale jsou viditelné). Nastavení je ISO automatické, vyvážení bílé cloudy, WDR zapnuto, rozlišení 1080 (60 FPS), frekvence 50 hz, režim PAL. Originalitu kamery jsem si ověřil. Je nějaký problém v nastavení? Na ukázku obrázek Noční záběry Mrtrbm

xando
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 03. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro Ondra 15.12.15 18:35

V první řadě bych dal asi vyvážení bílé na auto a na noční záběry rozhodně vypnul WDR, pak se pohrál s expozicí... Nicméně nečekej zázraky, ten senzor v kameře není zrovna z nejlepších na světe
a ta fotka to je foceno nebo je to z videa  nerozumím tomu rozlišení 1600 x 835
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro xando 15.12.15 18:41

Je to video, jen jsem "ufikl" lištu z přehrávače Very Happy. Já se jen lekl, že je nějaký problém s kamerou, protože video bylo, technicky řečeno, docela hnus Very Happy.

xando
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 03. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro Ondra 15.12.15 18:56

Bez svetla to nepujde... Kazdopadne WDR bych vypnul urcite a zkusil tu expozici... Ale asi to lepsi nebude
Btw, to si pauznul video a dal ofotit obrazovku? To by bylo strasne z jakekoli kamery
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro xando 15.12.15 19:07

Přesně tak, je to horší než samotné video, ale chtěl jsem spíše ukázat ty pruhy, zda je to běžné při horších světelných podmínkách (zrnění jsem očekával, tohle mě zaskočilo).

xando
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 03. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro Ondra 15.12.15 19:43

to těžko říct, asi jsem nikdy kameru takhle v noci (večer nepoužil) a SJ4000+ už dávno nemám u sebe... ale předpokládám, že kdybych teď vytáhl ven Elite, tak by to bylo úplně stejné (podobné)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

Noční záběry Empty Re: Noční záběry

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru