AKČNÍ KAMERY A VIDEO TECHNIKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

3 posters

Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 13:18

Zdravím, mám takový problém mám novou SJCAM 5000+Wifi a stane, že když zapnu kameru, tak první v pohodě najede displej SJCAM, poté najede obrázek kamerky a SJ5000 a displej na chvíli zhasne, což je v pořádku, ale po tomto by se měl rožnout displej tak, že vidím to co "vidí" (natáčí) kamera .. jenže mě se často rozsvítí opět obrázek kamerky a textu SJ5000, kolem toho se v pohodě zapne čas, baterka, velikost místa na kartě atd. jak to být má, ale displej prostě pořád má SJ5000. Když dám natáčet tak kamera dělá že natáčí, ale žádné video se neuloží. Řešil jste to už někdo prosím?

Tohle se stane třeba klidně 20x za sebou a na 21vní pokus se kamera zapne normálně ... potom se klidně povede kameru zapnout normálně X krát za sebou, ale problém se zachvíli zase vrátí.

Jinak FW je tam 2.6 pro 1.54 displej .. zkoušeli jsme i 2.4 a 2.5 a nepomohlo vůbec nic a už si nevím vůbec rady, díky moc za pomoc.

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 13:35

Ahoj, pokud nepomohlo prehrani FW, tak zkus jeste tovarni nastaveni a vyndani baterky. Pak bych jeste vyzkousel jinou pametovou kartu. Jinak to vypada na reklamaci
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 14:07

Všechno co říkáš jsem vyzkoušel a nic z toho nepomohlo, baterka, FW, ani karta, v nastavení jsem zkoušel taky se hrabat a nic ..

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 15:09

V tom pripade to vidim jen na reklamaci... Nebo jestli si kupoval pres internet a neuplynulo 14 dnu od prodeje, domluv se s prodejcem na vymenu za novou kameru
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 15:59

Ale právě je zvláštní, že i když to teď dělá, tak předtím žádný problém .. začalo to dělat až po aktualizaci .. po té už nepomohlo ani vrácení zpět ... Neviděl bych to na nějaký problém kamery ale asi problém softwaru .. Ale to s tím vrácením jsem si neuvědomil to máš pravdu .. Smile

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 16:52

No jestli to zacalo delat az po aktualizaci,tak je to fakt divne... Zkus aktualizovat jeste jednou na 2.4 bez baterie, jen s kabelem propojenym s PC
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 18:01

Tak se mi to na asi milióntý pokus aktualizací podařilo vyřešit co se týče zapínaní, teď se kamera pokaždé zapne, ale pro změnu po pár minutách natáčení zamrzne .. Už jsem se radoval... :-D

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 18:10

Ted zkus znovu vyndat tu baterii a zase ji vratit
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 18:42

Nepomáhá, ono když to zmrne, tak to v podstatě ani nejde vypnout jinak než vyndáním baterky..

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 19:56

Ty mas ale kousek:-P uprimne, mam pocit, ze to neni jen FW, resp. si s tvou kamerou nejak nerozumi a chyba bude jeste nekde jinde. Takze bych ji vymenil, jinak se budes trapit dal
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro marzi 30.07.15 19:58

Ok, ještě si s tím večer pohraju, jak nepomůže tak jí posílám zpátky ... Díky moc za snahu, čas a pomoc Smile

marzi
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 30. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Ondra 30.07.15 20:04

Uz "podobnou" kameru resim delsi dobu s jednim vlastnikem. Vzdy kdyz neco zacne fungovat, neco jineho se po****. Obcas se nejaky kousek nepodari

A neni zac;-)
Ondra
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2482
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Bydliště : Zlín

http://www.techfan.cz

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro [CZ]-Pajin 08.08.15 19:34

marzi napsal:Zdravím, mám takový problém mám novou SJCAM 5000+Wifi a stane, že když zapnu kameru, tak první v pohodě najede displej SJCAM, poté najede obrázek kamerky a SJ5000 a displej na chvíli zhasne, což je v pořádku, ale po tomto by se měl rožnout displej tak, že vidím to co "vidí" (natáčí) kamera .. jenže mě se často rozsvítí opět obrázek kamerky a textu SJ5000, kolem toho se v pohodě zapne čas, baterka, velikost místa na kartě atd. jak to být má, ale displej prostě pořád má SJ5000. Když dám natáčet tak kamera dělá že natáčí, ale žádné video se neuloží. Řešil jste to už někdo prosím?

Tohle se stane třeba klidně 20x za sebou a na 21vní pokus se kamera zapne normálně ... potom se klidně povede kameru zapnout normálně X krát za sebou, ale problém se zachvíli zase vrátí.

Jinak FW je tam 2.6 pro 1.54 displej .. zkoušeli jsme i 2.4 a 2.5 a nepomohlo vůbec nic a už si nevím vůbec rady, díky moc za pomoc.

Ahoj, také jsem aktualizoval na 2.6. Po zapnutí, když jsem chtěl natáčet a zmáčknul tlačítko nahrávání, tak kamera zhasla, ale natáčela, akorát jsem nevěděl co točím Sad Teď, když to tady čtu, tak jsem chtěl přeinstalovat Firmware 2.6. Nedopatřením jsem nahrál fw 1.9 Smile a už to šlape v poho..zatím..

A udělal jsem to následovně: Vyndal jsem baterku a připojil kameru přes USB do PC (kabel myslím od foťáku, nevím, jestli na tom záleží)
                                      Přes USB v PC jsem naformátoval kartu a nahrál na ni zmíněný omyl fw 1.9
                                      Po nahrání fw jsem o5 naformatoval kartu (v PC) a vypnul kameru
                                      Odpojil jsem kameru od PC, zandal nabitou baterii a nastartoval kameru
                                      Kamera již normálně natáčí, akorát tam teď mám jiný fw, než jsem původně chtěl. Až bude čas, vyzkouším o5 fW 2.6 (třeba už bude zase novější) Smile

[CZ]-Pajin
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 14. 05. 15
Typ kamery : SJCAM SJ5000 Plus

Návrat nahoru Goto down

SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní  Empty Re: SJ CAM 5000+ zamrzne při zapínaní

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru