Kde koupit v ČR?

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Kde koupit v ČR?

Příspěvek pro UFO@51 za 15.08.15 10:16

Koupena SJ4000 wifi na isix.cz. Ověřeno na sjcamhd.com a i podle foto by to měl být originál. Verze G20150610V01

UFO@51
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 4
Datum 1. registrace : 12. 08. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jirka CV za 06.12.15 1:00

Ahoj.
Jsem tady nováček a právě se rozhoduji jakou a kde koupit. Na motorkaři.cz jsem viděl inzerát s odkazem na eshop gostore.cz. Tam je k modelu SJ4000 WIFI (vlastně ke všem) druhá baterie zdarma. Kamera se dvěma bateriemi tedy vyjde na 2770,-

O eshopu isix.cz jsem se dočetl tady. Je to ještě levnější a baterie maj za 200,- Kamera + dvě náhradní baterie tedy vyjde na 2789,-. Takže za příplatek 19,- korun má člověk třetí baterku.

Uvažuji o tom, ale zdá se mi to až podezřele levné. Ve všech eshopech jsou baterie za 350-360,- Kč. Nebudou to nějaké padělky?

Jirka CV
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 6
Datum 1. registrace : 06. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ondra za 06.12.15 9:54

Ahoj. Dotaz je na baterie? Tam to nemuzu posoudit, jakou ke kamere davaji. Nicmene u baterie bych z neoriginalu (a jeste jednou, netusim jakou davaji) zas takovy strach nemel, maximalne bude mit nizsi kapacitu.

Než se zeptáte, přečtěte si Otázky a odpovědi, protože většina otázek se opakuje! Ušetříme si tím všichni svůj čas!

Soukromé zprávy využívejte jen pro soukromou komunikaci mimo dotazy na kamery. Na soukromé zprávy ohledně kamer neodpovídám!

sjcamczech.com | digitalnikamery.com | techfan.cz | niceboyfan.cz
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2466
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (FW N20140714V05), SJ4000 WiFi (FW V1.2), M20 (FW 1.2.4)

Zobrazit informace o autorovi http://www.sjcamczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PetrCBR za 18.12.15 22:14

Tak ja jsem prvni kameru koupil na ali 11.11 kdy meli akce, takze i se clem me SJ4000 (bez wifi) vysla na cca 1500. Druhou jsem kupoval u p. Najemnika, kde jsem kupoval i nejake prislusenstvi a bez problemu. Druhy den jsem mel vse doma, takze zatim dobra zkusenost. Uvidi se jak se postavi k pripadne reklamaci, ale snad na ni nedojde.

PetrCBR
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 2
Datum 1. registrace : 16. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro javim za 25.05.16 21:13

Tak mi tento týden došla SJ4000+ koupená u TSBohemia a také ověřený originál. Dokonce jsem (aniž bych se snažil) chytil nějakou víkendovou slevu a vyšla na 3500 ... když jsem zpětně pátral co to bylo za akci, tak už jsem se nedopátral, ale vůbec mi to nevadilo - naopak jsem byl rád, že jsem nezaváhal Smile
Z počátku byli lenivé baterky - po nabití vydržely příliš krátce, ale i to se po pár cyklech, zdá se, spravilo.

PS: Ano, je to můj první a jediný příspěvek zde ... prozatím. Prostě jsem na toto téma narazil, když jsem studoval věčné téma SJCAM: padělek vs. originál. Celkem mě udivuje, že u ostatních značek jsem na tento problém nenarazil Smile

javim
Nováček
Nováček

Počet příspěvků : 1
Datum 1. registrace : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Ondra za 25.05.16 21:54

Tak at slouzi Smile

Než se zeptáte, přečtěte si Otázky a odpovědi, protože většina otázek se opakuje! Ušetříme si tím všichni svůj čas!

Soukromé zprávy využívejte jen pro soukromou komunikaci mimo dotazy na kamery. Na soukromé zprávy ohledně kamer neodpovídám!

sjcamczech.com | digitalnikamery.com | techfan.cz | niceboyfan.cz
Ondra
Admin
Admin

Počet příspěvků : 2466
Datum 1. registrace : 06. 02. 15
Typ kamery : SJ4000 (FW N20140714V05), SJ4000 WiFi (FW V1.2), M20 (FW 1.2.4)

Zobrazit informace o autorovi http://www.sjcamczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: